KOMPLEKSOWO
I PROFESJONALNIE
REPREZENTUJEMY KLIENTA
Slider

WINDYKACJA WIERZYTELNOŚCI


Nieterminowe płatności niejednokrotnie doprowadziły nawet świetnie prosperujące przedsiębiorstwa na skraj bankructwa. Z doświadczeń wiemy, jak trudny, pracochłonny i kosztowny jest proces skutecznej windykacji wierzytelności.

Wielu przedsiębiorców nie posiada w swoich firmach wyspecjalizowanych komórek windykacyjnych, w związku z tym nie jest wstanie samodzielnie skutecznie dochodzić swoich roszczeń.

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym. Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee).

Na życzenie Klienta z przeprowadzonych czynności sporządzany jest specjalny raport windykacyjny.

W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta.

KONTAKT


+48 608 691 334
+48 71 79 66 000

biuro@globalinkaso.pl

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz nr telefonu. Administratorem przetwarzającym podane dane jest firma Global Inkaso. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.

POLITYKA PRYWATNOŚCI