KOMPLEKSOWO
I PROFESJONALNIE
REPREZENTUJEMY KLIENTA
Slider

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ


Global Inkaso dzięki wysoko wyspecjalizowanemu i doświadczonemu zespołowi prawników, lekarzy oraz likwidatorów szkód ubezpieczeniowych zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług dla swoich Klientów.

Kompleksowo i profesjonalnie reprezentujmy Klienta, zapewniając mu fachową pomoc we wszystkich etapach dochodzenia roszczeń:

Doskonale rozumiemy, że bardzo często poszkodowani w wypadkach znajdują się w różnych stanach fizycznych oraz emocjonalnych, bardzo często są nieświadomi przysługujących im praw, co uniemożliwia skuteczne dochodzenie swoich roszczeń.
Dlatego też Global Inkaso zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z dochodzeniem odszkodowania, dzięki czemu Klienci mają czas na właściwą rehabilitację powypadkową i unikają tym samym żmudnych i wyczerpujących czynności.

Global Inkaso specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń wynikających z różnego rodzaju szkód, a w szczególności:

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee).

KONTAKT


+48 608 691 334
+48 71 79 66 000

biuro@globalinkaso.pl

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz nr telefonu. Administratorem przetwarzającym podane dane jest firma Global Inkaso. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.

POLITYKA PRYWATNOŚCI