KOMPLEKSOWO
I PROFESJONALNIE
REPREZENTUJEMY KLIENTA
Slider

MONITORING PŁATNOŚCI


Global Inkaso powstało z myślą o pomocy przedsiębiorcom w kontrolowaniu terminów płatności. Monitoring płatności skierowany jest do grupy przedsiębiorców, którzy w ramach swojej działalności wystawiają miesięcznie dużą liczbę faktur.

Często przedsiębiorcy dla określonych grup kontrahentów ustalają różne terminy płatności, np. 7-dni, 14-dni, 30-dni itd. W związku z tą różnorodnością bardzo uciążliwe dla przedsiębiorcy jest kontrolowanie płatności każdej faktury.

Podstawową korzyścią monitoringu płatności jest poprawa płynności finansowej przedsiębiorstwa poprzez zwiększenie dyscypliny płatniczej kontrahentów, co ma na celu zapobieganie powstawaniu przeterminowanych należności.

KONTAKT


+48 608 691 334
+48 71 79 66 000

biuro@globalinkaso.pl

Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą za pośrednictwem podanego adresu email oraz nr telefonu. Administratorem przetwarzającym podane dane jest firma Global Inkaso. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.

POLITYKA PRYWATNOŚCI